Çarşamba, Nisan 14, 2021
More
  Geri DönüşümGeri Dönüşüm Sanatı İle Çalışma Masası Eşyaları

  Geri Dönüşüm Sanatı İle Çalışma Masası Eşyaları

  Tam olarak ve her zaman değindiğimiz gibi mottomuz geri dönüşüm ve bu Ey-Products adlı tasarımcı firma geri dönüşümü sanata çevirmiş, ortaya geri dönüşüm sanatı ile çalışma masası eşyaları çıkmış. Sonuç harika… Bizce… Öyle ki kullandıkları ağaç parçaları, insana sanki ormanda gezerken hissettiğiniz huzur ve sakinlik hissini yaşatıyor. Uygulamada ağaç parçalarına şeffaf reçine eşlik ediyor. Olabildiğince kullanışlı nispetlere sahip kalıplara yerleştirilen ağaç parçaları ve sıvı reçine ile ortaya muazzam çalışma masası düzenleyici tasarımları çıkıyor. Ağaç parçaları ve reçineye geleneksel Japon güzel yazı sanatından esinlenilerek mürekkep ile ağaç parçalarının yüzeyinde fırça darbeleri ile desen oluşturuluyor. Hepsi bu! Fazla söze gerek yok.

  Bunu Gördün Mü?

  İlgini çekebilir

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Ev Dekorasyon Mobilya Tamamlayıcı Ürünler

  Ev dekorasyonu görsel estetik açısından büyük önem taşımaktadır. Doğru bir dekorasyon ortaya çıkarabilmek için, mobilyalarınıza uyumlu ev eşyaları tercih etmelisiniz. Mobilya tamamlayıcı ürünler genelde,...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.