Perşembe, Nisan 15, 2021
More
  Kendin YapAnneler Günü İçin Kendiniz Yapabileceğiniz Hediye Fikirleri

  Anneler Günü İçin Kendiniz Yapabileceğiniz Hediye Fikirleri

  Hayatımızın her anında annelerimize hak ettiği değeri, sevgiyi ve ilgili fazlasıyla göstermemiz gerekmektedir. Bunu tek bir güne sığdırmak ve tek bir günde yaşamak ve hatta yaşatmak çok yanlış olsa da malumunuz özellikle bir 8 Mayıs tarihi annelerimize ayrılmış ve anneler günü olarak kutlanmaktadır. Hal böyle olunca annelerimizde bizden o güne has, özel, farklı bir ilgi beklentisine girmektedir. Bizlerde mümkün olduğunca bu ilgi ve alakayı yerine getirmek için elimizden gelen yapmaya çalışırız. Maddi gücü el verdiğince herkes bir hediye almakta, kimileri ise değerini sözlerine yansıtarak anneler gününü kutlamaktadır. Her ne şekilde olursa olsun fark etmez, anneler günü adında bir özel gün var ve bu günü layıkıyla annelerimize yaşatmamız gerekmektedir.

  8 Mayıs yaklaşıyor ve şimdiden hediye arayışına giren kişiler olduğuna eminim. Kimisi annesinin verdiği siparişi yerine getirecek, kimileri ise geçen sene mutfak robotu almış olup, bu sene düdüklü tencere alıp anneler gününü kutlayacak. Bazıları ise güzel bir buket çiçek yaptıracak. Aldığınız yada sadece söylediğiniz güzel bir söz olsun, önemli olan annenizi mutlu etmeniz. Hak ettiği değeri hissettirebilmenizdir. Peki şöyle düşünün! Anneler günü, annenize sevdiğinizi tabi ki söyleyeceksiniz ama küçükte olsa bir hediye verseniz fena olmaz. Ne hediye edeceksiniz? Geçen sene ne hediye etmiştiniz? Vereceğiniz hediyeyi kendinizin yaptığınız düşünün. Hediyenin anlamı, günün önemi ve anlamına bin katacaktır. O sebepten de sizlere birbirinden farklı, benzersiz, kullanışlı, şık, güzel ve harika anneler günü için kendiniz yapabileceğiniz hediye fikirlerini bir araya getirdik. Bu sene anneler günü, anneleriniz için daha çok anlamlı olacağına eminiz. Öncelikle her annenin anneler gününü kutlar, sonra fikirlere geçebiliriz.

  1.Birbirinden Farklı Kendin Yap Ahşap Fikirleri 

  Kendin Yap Ahşap (42)

  2.  Anneleri Fazlasıyla Mutlu Edecek Ahşap Kütük Vazo Fikirleri

  Ahşap Kütük Parçalarıyla Dekoratif El Yapımı Vazo Fikirleri (13)

  3. Hasır Halatlarla Birbirinden Farklı Tasarımlarla Kendin Yap Hediye Fikirleri

  Hasır Halat İle Yapımı Kolay 30 Farklı Kendin Yap Fikirleri(1)

  4. Modern Tasarımlara Sahip Dekoratif  Mumluk Tasarımı 

  Modern Tasarım Ağaç Dalı Mumluk Nasıl Yapılır (1)

  5. Ağaç Parçalarının Geri Dönüşümü İle Sanatsal Hediye Fikirleri

  Değersiz Ağaç Parçalarını Sanata Dönüştürecek Kendin Yap Fikirleri (4)

  6. Misafirlerine Hava Attıracak Herkesi Kıskandıracak Kendin Yap Tepsi Fikirleri

  25 Farklı Ve Benzersiz Servis Tepsisi Kendin Yap Fikirleri (21)

  Tekrardan her annenin anneler gününü kutluyoruz. Yazımızı beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyor ve sosyal platformlarda paylaşarak herkese ulaştırmanızı temenni ediyoruz 🙂

  Bunu Gördün Mü?

  İlgini çekebilir

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Oturma Odası Dekorasyonunu Yenilemek İsteyenlere Özel Püf Noktaları

  Akşamları ailece toplandığınız, bazen hep birlikte film izlediğiniz, bazen bol kahkahalı sohbetler ettiğiniz, en önemlisi de evinizdeki huzuru derinlemesine hissettiğiniz başlıca yer şüphesiz oturma odası. Tek başınıza...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.