Cumartesi, Nisan 10, 2021
More
  Kendin YapDeney Tüpü Vazo Fikirleri, Nelerdir? Nasıl Yapılır? Bölüm 1 - Duvara Asılabilen...

  Deney Tüpü Vazo Fikirleri, Nelerdir? Nasıl Yapılır? Bölüm 1 – Duvara Asılabilen Vazolar

  Deney tüpü ile vazo mu olur diyenler de olabilir… Deney tüpü de nedir diye soranlarda ama görünce hayranlık uyandıran, insanın sahip olmak için can atacağı, hemen her türlü stilde ev dekorasyonu içinde kullanılabilecek deney tüpü vazo fikirleri için bir derleme ihtiyacı hissettim. Bulduğum yer tabi ki pinterest ve malumunuz olduğu üzere bulduğum yerde daha bir çok fikir var. Fakat ben deney tüpü ile yapılabilecek vazo fikirleri için bir birinden farklı en benzersiz olanları bir araya getirdiğim bir albüm oluşturmak istedim.

  Deney tüpü ile yapılan vazolara, tüplerin çoğunlukla hem küçük olmasından dolayı hem de hassas oldukları için içine çok fazla çiçek yerleştirilemiyor. Nitekim tek bir papatya ya da bir orkide yahut benzersiz bir hava bitkisi ile kullandığınız yerlere çok şık bir hava katacağı aşikar.

  deney tüpü vazo fikirleri

  Deney tüpü ile vazo yapmak ise çok kolay… Bir kaç deney tüpü bulmanız gerekiyor ki bu kimyevi malzeme satışı yapan yerlerde kolaylıkla bulunuyor. Muhtemelen internetten bile sipariş edilebilir. Duvara asmak içinde aşağıdaki galeride bulunan fikirlerden ilham alabilir, gerek kendiniz gerekse profesyonel yardım alarak halledebilirsiniz. Tüpleri ne şekilde kullanacağınıza karar vermek işin zor olan kısmı olacaktır. Çünkü insan hemen hepsini yapmak istiyor. İşte işin bu kısmında da ben devreye giriyorum ve deney tüpü ile sadece duvara asabileceğiniz, duvar dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz fikirleri derliyorum.

  Vazo demişken hazır vazo fikirlerini incelerken sizlere önerim ahşap kütük parçaları ile yapılabilecek vazo fikirlerine de bir göz atmanızda fayda olacaktır. Beğeneceğinizi düşündüğüm bir birinden güzel ve ilham verici kendin yap fikirleri var.

  Deney Tüpü Vazo Fikirleri Nelerdir?

  Bu arada bir de dip not vermek isterim. Özellikle bu galeride duvara asılabilecek şekilde olan vazo fikirlerine ait fotoğrafları bir araya getirdim ama deney tüpü vazo fikirleri sadece duvara asılabilen vazolar ile sınırlı değil ve bir sonraki derlemede de masa ve sehpa veya raflarınızı deney tüpleri ile süsleyebileceğiniz fikirlere ait bir kolaj hazırlayacağım.

  Bunu Gördün Mü?

  İlgini çekebilir

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Estetik görünümlerinden dolayı son zamanların vazgeçilmezleri arasında yer alan cam balkonlar fonksiyonel olmaları ile ön plana çıkmaktadır. İşlevsel özellikleri sayesinde buldukları ortama renk katan...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.