Pazartesi, Nisan 12, 2021
More
  GenelKütük Dilimli Dekoratif Mum Çeşitleri

  Kütük Dilimli Dekoratif Mum Çeşitleri

  • Yılbaşına da az kalmışken hepimizin aklına mumlar geliyordur elbet. Şehir hayatının en büyük zorluklarından biri de hiç bitmeyen yüksek ışığı. Çalıştığımız yerlerde belki de bütün gün bu ışıklara maruz kalıyoruz. Eve geldiğimizde mumun verdiği loş ışıkta dinlenmek hepimizin ihtiyacı ve sağlıklı da bir şey. Estetikev, dekorasyon harikası bu mumları bizim için üretiyor. Yapmamız gereken sitesine girip beğendiğimiz ürünü seçmek. Bu yazımızda da bahsedeceğimiz ürün, şu sıralar çok beğenilen, kütük dilimli dekoratif mum çeşitleri.
  • Ürün Özellikleri

  Ürünün en can alıcı noktası tabii ki kütük dilimi. Bu kütük dilimi mumun eksik kalan yönünü tamamlamış resmen. Kütük dilimi sayesinde mumun loş ışığında otururken görsel bir şölen yaşayacaksınız. Bu üründeki ikinci ana madde ise mumlar. Çeşit çeşit beğeneceğiniz mumlar kütük dilimleriyle beraber geliyor. Bu ürün bununla da kalmıyor. Bu iki ana ürünün dışında tercihinize göre birçok farklı ürünlerle süslenmişler. Mesela bir tanesinde kütük ve mumun yanında gerçek ağaç dallarından bir çelenk, gerçeği aratmayacak yapay bir bal kabağı, mantarlı çiçek buketi, tarçın çubuk ve küçük kozalaklar mevcut.

  Başka bir çeşidin de ise mum ve kütüğün dışında; yapay çam ağacı yaprağı, gerçek kozalak ve nar taneleri bulunuyor. Ayrıca bu çeşidin mumunun üstü hasır iple kaplı, hasır ipin üstünde de geyik motifi bulunuyor. Bir başka çeşidinde yine kütük ve mum var. Ancak mum ekose kurdeleli. Mumların üzerinden geçen peri ledi de bulunuyor. Ayrıca yapay çam ağacı dalı, yapay kikona çiçeği, yapay mantar ve gerçek kozalak bulunuyor.

  Kütük Dilimli Dekoratif Mum Çeşitleri
  Kütük Dilimli Dekoratif Mum Çeşitleri

  Dekorasyon Harikası Mumlar

  Mum zaten tek başına muazzam bir şey iken bu kütüklerle birleşince iyice muazzam hale gelmiş. Burada bununla da yetinmemişler ve mum, kütük dışında, kış mevsiminin sembolleri haline gelen farklı farklı cisimlerle de süslemişler. Loş ışığında altında dinlenirken görsel de bir şölen yaşayacaksınız bu mumlarla. Soğuk kış günlerinde, samimiyetiyle evimizi ısıtacak türden ürünler. Mantarlar, kozalaklar, kikonalar, çam ağacı yaprakları, nar taneleri, çeşitli ledler ve daha fazlalarıyla süslemişler.

  Yılbaşı da yaklaşırken hediye arayışları başladı. Bu mumlar arayışınızı sonlandıracak türden. Hem kış ayına uygun konseptleri olması hem şık görünüşleri hem de hesaplı oluşları iyi bir hediye olacağını gösteriyor. Üstelik hediye alma işi zamanınız dar biriyseniz sizi çok zorlayacaktır. Bu mumları online üzerinden hiç zaman harcamadan alabilirsiniz.

  Online Alışveriş

  Ürünlerden bir tanesini beğendiniz ve alışverişi gerçekleştirmek istiyorsunuz. O zaman aşağıdaki maddeleri takip etmeniz gerekiyor.

  • Öncelikle siteye giriş yapıp üye oluyorsunuz
  • Beğendiğiniz ürünü seçip sepete yolluyorsunuz
  • Sepette ödeme işlemlerini hallediyorsunuz.

  Bu işlemler yapıldıktan sonra en yakın zamanda ürününüz elinize ulaşacaktır.

  Fiyatlandırma ve Ürün Performansı

  Bazen aldığımız ürünler bizleri pişmanlığa uğratır. Ödetilen paranın hakkını vermez ve bizi pişman eder. Estetikev’in en iyi özelliklerinden birisi de fiyat – performans analizlerinin kuvvetli olması. Aldığınız mal, değerini mutlaka karşılayacaktır. Zaten fiyatlandırması da ona göre yapılmıştır. Bu arada bu sitede her bütçeye uygun mum bulmak mevcut. Kütük dilimli dekoratif mum çeşitleri de her bütçeye uygun şekilde tasarlanmış.

  Teslimat Bilgileri

  Ürünün siparişini verdiniz ve artık gelmesini bekliyorsunuz. Tabii bu süreçler hakkında da bilgilendirme lazım. Ödeme işlemleriniz tamamlanıp, siparişiniz onayladıktan sonra, herhangi bir olağan dışı durum oluşmazsa 3 iş günü içerisinde ürün size teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip hizmeti başlayacaktır. Ürününüzü takip etmek için siparişlerim kısmına girip ürüne tıklamanız yeterli. Ürününüz kapıya ulaştığında kimlik bilgilerinizi vererek ürünü alabilirsiniz.

  Bunu Gördün Mü?

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.