Dekorasyon Fikirleri

Kütük Sunumluk Blok Mum Hediyelikleri

Kütük Sunumluk Blok Mum Hediyelikleri

Yılbaşı zamanında uyumlu bir konsept yaratmak önemlidir. Bu konsept yaygın olarak evlerde, kafelerde, restoranlarda bazen işyerlerinde kullanılmaktadır. Aynı şekilde, caddeler ve sokaklar da bu şekilde süslenmektedir. Bu tarz konseptler için detaylı bir alışveriş yapmak gerekmektedir. Yılbaşı için çam ağacı alınıp süslenir, hediyelik eşyalar, parlak dekorlar ve mumlar kullanılır. Evler ve çeşitli mekanlar için kütük sunumluk blok mum hediyelikleri, son derece ideal seçeneklerdir.

En Güzel Hediyelikler

Evlerinizi süslemek ve en ilgi çekici hediyelik çeşitlerini satın almalısınız.

Sizler için hem uygun fiyatlı hem de güzel kütük sunumluk blok mum hediyelikleri şu şekildedir;

  • Kütük dilimli blok mumlu yılbaşı dekoru
  • Kütük sunumluk üzeri ekose kurdeleli 4lü blok mum seti – peri ledli yılbaşı dekoru
  • Rustik hasır ipli ağaç dallı yılbaşı mumu – 3 al 2 öde
  • Mini kütük dilimli cam bardak mumlu yılbaşı süsü aranjmanı
  • Kütük sunumluk rustik hasır ipli ağaç dallı yılbaşı mumu seti – peri ledli yılbaşı süsü
  • Ekose motifli kırmızı kurdeleli blok yılbaşı mumu aranjmanı – 3 al 2 öde
  • Kütük dilimli ağaç dalı çelenkli kış mevsimi 3lü blok mum seti

Bunlar mükemmel bir dekor için sizlere sunulmuş olan hediyelik mum seçenekleridir. Dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz, dilerseniz de evinizi süslemek için kullanabilirsiniz.

Kütük Sunumluk Blok Mum Hediyelikleri
Kütük Sunumluk Blok Mum Hediyelikleri

Kütük Dilimli Blok Mumlu Yılbaşı Dekoru

Hediyelik 20 cm çapındaki bir kütük diliminin üzerindedir. Sunumluğun üzerinde gerçek kozalaklar, yapay çam ağacı dalları, ve bir adet kemik beyazı renginde mum vardır. Mumun üzerine ise simli bir geyik motifi, hasır iple sarılmıştır.

Kütük Sunumluk Üzeri Ekose Kurdeleli 4lü Blok Mum Seti – Peri Ledli Yılbaşı Dekoru

Kütük dilim üzerinde 4 adet, kırmızı ekoseli kurdele ile sarılmış mum vardır. Ekoseli kurdelenin üzerinde, yapay çam ağacı dalı, 2 adet kokine çiçeği, mantar ve kozalak bulunmaktadır. Peri led ile aydınlatabilirsiniz. Bunun için 2 adet kalem pil yeterlidir.

Rustik Hasır İpli Ağaç Dallı Yılbaşı Mumu – 3 Al 2 Öde

1 ya da 3 tane alabilirsiniz. Kampanyalı üründür. Küçük cam bardağın içinde beyaz mum ve üzerinde mantar, kokine çiçeği ve mini kozalak vardır. Ayrıca cam bardağı gerçek ağaç dalları süslemektedir ve dallar hasır iplerle bağlıdır. Birkaç tane mumu aynı anda yakarak mükemmel bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Mini Kütük Dilimli Cam Bardak Mumlu Yılbaşı Süsü Aranjmanı

Mini kütük dilimi üzerinde cam bardak vardır. Cam bardağın içinde beyaz bir mum vardır. Bardak hasır iple bağlıdır. Etrafında balkabağı, çubuk tarçın, ağaç dalı ve üzerinde yapay çam ağacı dalı bulunmaktadır. Ayrıca 2 tane yapay kokine çiçeği ile mini bir kozalak vardır.

Kütük Sunumluk Rustik Hasır İpli Ağaç Dallı Yılbaşı Mumu Seti – Peri Ledli Yılbaşı Süsü

Kütük sunumluk üzerinde hasır ipli ve ağaç dallı mumluklar vardır. Cam bardak şeklinde mumluğun üzerinde, mantar, 3 tane kokine çiçeği, mini bir kozalak bulunmaktadır. Dekorlarıyla ve renkleriyle tam bir yılbaşı konsepti yaratabilirsiniz.

Ekose Motifli Kırmızı Kurdeleli Blok Yılbaşı Mumu Aranjmanı – 3 Al 2 Öde

Blok mumun etrafı simli fitilli ve ekoseli kırmızı kurdele ile sarılmıştır. Üstünde ise, yapay çam ağacı dalı, 2 tane yapay kokine çiçeği, yapay mantar ve mini kozalak bulunmaktadır. Sevimli ve şık bir dekor için harika bir blok mum süsüdür. Kargo ücretsizdir ve mumları kısa süreli yakmalısınız. Kampanyalı üründür.

Yorumlara Açığız