İkea Fikirleri, Kendin Yap Fikirleri

İkea Rast Şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz

Bir önceki yazımızda huş ağacının ham hali ile neler yapabileceğimiz hakkında bir derleme yapmıştık. Şimdi ise huş ağacının doğallığını ve elle çizilmiş gibi duran su yollarının ahenginin güzelliğinin farkına varmış ve çok sık şekilde kullanan ikea tasarımcılarından çıkmış olan 3 çekmeceli ikea rast şifonyer ile tasarım çalışmaları yapıyoruz. İkea’nın bize göre en güzel ve en iyi tarafı tasarımlarının sahip olduğu esneklik ki kendi bünyelerinde barındırdığı ürünleri bir çoğu bir biri ile kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Lakin koskoca ikea’nın tasarımcıları doğal ve sade olması için düşünerek meydana getirdiği rast adlı 3 çekmeceli şifonyerinin yetersiz ve sıradan kaldığı aşikar.

Sizin için derlediğim çalışmaları görünce sizde aynısı düşüneceksiniz. Çünkü derlediğimiz görsellerde yer alan şifonyerler bir harika… Öyle ki kendiniz çok rahatlıkla ve kolaylıkla, çok vakit harcamadan yapabileceksiniz. Yapmanız gereken aşağıdaki görselleri iyice incelemek, onlardan ilham almak, nerede ve ne amaçla kullanacağınıza, sahip olduğunuz eşyalara ki yapacağınız şifonyer ile kombine etmek isteyebilirsiniz; uygulayacağınız renklere karar vermek ve tabi ki de bir adet ikea rast şifonyer satın almanız gerekecek. 119 liraya ister ikea mağazasından ister online olarak siparişle temin etmeniz mümkün. Düşünün 119 lira ve yanında kullanacağınız boya, yapıştırıcı ve benzeri bir kaç malzemenin toplam maliyetini sonucunda yeni yapacağınız şifonyer ile kıyasladığınız vakit, sadece yeni bir şifonyer sahibi olmayıp onu hem kendi zevkinize göre tasarlayacak hem de çok ucuza mal edebileceksiniz. Dilerseniz lafı daha da uzatmadan görselleri inceleyelim.

İkea’nın tasarımlarıyla yapabilecekleriniz sadece rast şifonyer ile ile sınırlı değildir. Daha önceden hazırladığım derlemelere de göz atabilirsiniz.

Yukarıda yer verdiğim bağlantılar haricinden yine İkea tasarımlarına ait ve bir birbirinden farklı 40 ikea hack fikirlerini aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (1)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (1)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (1)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (2)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (3)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (4)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (5)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (6)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (7)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (8)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (9)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (10)

ikea rast şifonyer İle Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz (11)

Yorumlara Açığız