Kendin Yap Fikirleri

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu

Sanat, son derece kişiye özgü bir şeydir. Herkesin beğendiği bir şeyi siz, sizin beğendiğiniz bir şeyi hiç kimsenin beğenmediği şeylerin hepsi bir sanat dalına mensuptur. Yani o şey bir sanatın parçası ya da sanatsal çalışmanın ürünüdür. Sizinde yapacağınız sanatsal çalışmalar, yönleri, renkleri, boyutları, kompozisyonları ile kendinizi ve zevkini en güzel şekilde yansıtacaktır. Yapmanız gereken bir kaç ilham kaynağı fikir bulmak. Bu konuda da sizler için en basit ve ucuz yoldan sprey boya ile 10 modern sanat dekorasyonu fikirlerini bir araya getirdik.

Sanat Çok Zor Olmak Zorunda Değil!

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (10)

Büyük boy bir tuval temin edip üzerine basitçe ruh halinizi anlatan bir ifade çiziyoruz. Hepsi bu kadar!

Yarısı Hazır

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (4)

Bu modern ile klasik sanatın buluşması, birbirine uygun renklerin ahengi, stil ve tarz sahibi bir tasarım. Antikacılardan temin edebileceğiniz bir kaç tablolara, en sevdiğiniz renkleri dahil edebilirsiniz. Farklı ve benzersiz duracağı bir gerçek.

Modern Çiçekler

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (2)

Yapması da kullanması da çok keyifli olacağını düşünüyoruz. Alacağınız tuvallere, yine zevkinize uygun renklerde temin edeceğiniz spreylerle önce zemin rengini atıyoruz. Üzerine ise kağıt servis altlıklarını kalıp olarak kullanıyoruz. Sonuç şahane!

Sanatınıza 3. Boyutu Katın

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (1)

Aslında nasıl yapılacağını kendimize saklamak istiyorduk lakin bu kadar benzersiz bir tasarımı herkesle paylaşmanın daha güzel olacağını düşündük. Oyuncakçıdan temin edeceğiniz küçük hayvan figürlerini ortadan düzgünce kesiyoruz. Sprey boya ile boyuyor ve tablomuza montajını yapıyoruz. Hepsi bu kadar.

Ve Diğerleri

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (3)

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (5)

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (6)

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (7)

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (8)

Sprey Boya İle 10 Modern Sanat Dekorasyonu (9)

Yorumlara Açığız