Dekorasyon Fikirleri, Konsept Dekorasyon Fikirleri

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikirleri

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 4

Mevzu bahis olan gerek çalışma masası fikirleri gerek çalışma masası dekorasyonu yani konu masanın kendisi veya üzerin dekore etmek olsun hiç fark etmez; benim için çok kutsal bir ortam olduğu için çalışma masaları, daha öncesinde sizler için çalışma masası dekorasyonu hakkında bir derleme yapmıştım. İhtiyacınız, hazırda var olan çalışma masanızı dekore etmek ise 15 Farklı Çalışma Masası Dekorasyonu Fikirleri tam sizlik. Ama!!

Amacınız yeni bir masa fikri ise sizler için bir miktar ekstra para ve zaman harcayarak zevkinize ve ihtiyacınıza göre çalışma masası yapabileceğiniz, ilham kaynağı olacak ve tasarımınız da başlangıç oluşturabilecek 18 benzersiz ve modern çalışma masası fikirlerini derledim.

Bir Tutam İlham Bir Miktar Zaman ve Birazda Para

Aşağıda sizle için derlediğim fikirler, içinde bulunduğumuz yakın dönem çalışma masası trendleri ve özelliklerini üzerinde barındırmaktadır. Özellikle derlemeyi bu hususa dikkat ederek hazırladım. Ayrıca olur da kendiniz için sıradan değil de herkeste olan değil de size özel, benzersiz ve modern çalışma masası fikirleri arıyorsanız eğer bu derleme de tam sizlik!

Öncelikle sizler için ilham kaynağı olmasını isteyerek derledim ama tabi tıpatıp aynısını da yapabilir yada yaptırtabilirsiniz. Çünkü derlemede her biri ayrı güzel çalışma masası tasarımları yer alıyor. Aşağıdaki örneklerin bazılarını kolaylıkla kendinizi yapabilirsiniz. Farklı ve benzersiz tasarıma sahip olmasını istiyorsanız eğer size şöyle bir fikir vermek istiyorum. Siz burada kendinize pay biçin!

Mesela, çok uzuca lükens ayaklar  temin edebilirsiniz. Gerçekten çok ucuza hem de evinizden çıkmadan rahatlıkla online sipariş verebilirsiniz. Lükens ayaklar bir nevi avangart çizgilere sahip olacaktır. Bu ayaklar üzerine de mesela İkea’dan düz ve minimal çizgilere sahip bir masa tablası alabilirsiniz. Temin ettiğiniz parçaları bir araya getirdiğinizde emin olun çok farklı, benzersiz ve tamamı ile size has bir çalışma masasına sahip olabilirsiniz. Olaya bu şekilde bakarsanız eğer aşağıdaki görsellerde yer alan çalışma masası tasarımlarının çoğunu bir başınıza rahatlıkla yapabileceğinizi de anlamış olacaksınız.

Ama bazı tasarımları da var ki ekstra para harcamayı gerektirmektedir. Nasıl bir masa istediğinize karar verdiyseniz eğer ki eni – boyu, rengi – dokusu, malzeme cinsi vesaire bir çok soruya cevap vermeniz gerekecek; kendinize bir marangoz ya da fason mobilya üreticisi bulmanız gerekmektedir. Gerek marangoz, gerek mobilyacı olsun bir kaç kişiden fiyat almadan sipariş vermemenizi şiddetle tavsiye ederim. Çünkü yaptıracağınız böyle bir işin herhangi bir standardı olmadığı için fiyatları da farklı olacaktır. Tabi her şey her yerde yapılmıyor. Neyi kime yaptırmanız gerektiğini bilmekte başlı başına ayrı bir iştir. Bundan dolayı da referans üzerine bir marangoz veya mobilyacı bulmanızı ve onunla çalışmanızı öneririm.

Evet! Hepsi bu! Bundan sonra yapmanız gereken aşağıdaki görselleri incelemek ve ilham almak.

çalışma masası fikirleri

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 2

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 3

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 4

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 5

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 6

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 7

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 8

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 9

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 10

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 11

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 12

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 13

18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikri 14

çalışma masası fikirleri

çalışma masası fikirleri

çalışma masası fikirleri

çalışma masası fikirleri

2 thoughts on “18 Benzersiz ve Modern Çalışma Masası Fikirleri

  1. Serdar Çelik dedi ki:

    Merhaba, öncelikle ürünlerinizi çok beğendim toptan satışıniz var mı ve sizinle nasıl irtibata gecebilirim

    1. Estetik Ev dedi ki:

      Merhabalar. Satıştan olan ürünlerimize https://estetikev.net/magaza adresinden ulaşabilirsiniz. Perakende ve toptan satışımız şuan sadece mağazada yer alan ürünlerden ibarettir. İletişim sayfasındaki formu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın