Konsept Dekorasyon Fikirleri

Evinizde Temizlik Konforunu Arnica Elektrik Süpürgeleri İle Yaşayın!

arnica elektrik süpürgeleri

Sağlıklı ve hijyenik bir ortama sahip olabilmenin sırrı doğru ve derinlemesine temizlik sağlayan Arnica elektrik süpürgeleri oluyor. Özellikle şehirlerde yaşarken hava almak için pencereler biraz bile açılsa etraftaki inşaat çalışmaları, yoğun sanayi ve trafik karmaşasından dolayı evler ve iş yerleri bol miktarda toza ve kirliliğe maruz kalıyor. Çok kısa sürede tozlanan zeminler, perdeler ve halı havlarını zahmetsizce temizleyebilmek güçlü ve fonksiyonel elektrik süpürgeleri ile mümkün oluyor. Arnica elektrik süpürgeleri hızlı temizlik performansları ve geniş hazne kapasiteleriyle istenen mükemmel ev hijyenine imkan veriyor.

Arnica’nın daha uzun süre kalıcı ve etkili bir temizlik sağlayan en iyi elektrik süpürgesi modelleri; çekim kapasiteleri, donanımları ve üstün teknik detayları ile ön plana çıkıyor. Modern tasarımları, evlere neşe getiren renkleri ve kalitesiyle Türkiye’nin önde gelen ev aletleri markalarından biri olan Arnica’nın halı yıkamaya özel geliştirilmiş elektrik süpürgeleri haricinde ıslak kuru süpürgeleri, toz torbalı, toz torbasız, dikey tasarımlı, su filtreli modelleri bulunuyor. Son teknolojiyle üretilen yeni nesil elektrik süpürgesi modelleri olan Arnica Bora ve Tesla da üstün donanım ve kullanım özellikleriyle kullanıcıları hayran bırakıyor.

arnica elektrik süpürgeleri

Temizliği Keyfe Dönüştüren Arnica Elektrik Süpürgeleri

İşlevleri ve kullanım alanlarına göre farklı modeller geliştiren, canlı renk çeşitleriyle de fark yaratan en iyi elektrik süpürgesi modellerinden biri olan Arnica Tesla Premium toz torbasız elektrik süpürgeleri, yalnızca 70 desibel ses seviyesi ile dikkat çekiyor. Rose ve Silver renk modelleriyle sergilenen sessiz elektrikli süpürge modeli 3 litrelik geniş toz toplama haznesi, uzaktan kumanda kontrol sistemi, A sınıfı enerji verimliliği ve Cyclone Max teknolojisi ile sıra dışı bir performans sunuyor. 3 in 1 emniyet sistemine sahip Tesla elektrik süpürgeleri, dik konumda bile kolayca taşınırken tozların etrafa yayılması önlenmiş oluyor. Tozların biriktiği haznenin tutma sapı yatay konumdayken de hazneyi otomatik kilitlediği için rahatça temizlik yapılmasını sağlıyor. Ayrıca hepa 13 filtresi ortamdaki akarların, mikroorganizma ve mikropların %99,9’unu ortadan kaldırırken turbo başlığı da kedi, köpek ve diğer evcil hayvanların tüylerini kolayca temizliyor.

Arnica Bora su filtreli elektrik süpürgesi modelleri ise 2400 Watt’a ulaşan çekim güçleriyle hızlı ve eğlenceli bir temizlik imkanı veriyor. Halılar, perdeler ve tüm zemin tiplerinde oluşan toz ve havları uyumlu özel başlıklarıyla bir dokunuşta içine çeken çekim kuvvetinin yanı sıra kolayca çıkarılarak yıkanabilen su filtre tanklarıyla hem işlevsel hem de pratik bir kullanım sunuyor. Süper hızlı otomatik kablo sarıcısı ve teleskobik emiş boruları boylarının tercihe göre rahatça ayarlanabilmesiyle temizlik beklenenden çok daha önce tamamlanmış oluyor.

Arnica’nın Ergonomik ve Fonksiyonel Temizlik Teknolojileri

Temizlik sırasında her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde dizayn edilen ergonomik yapılı Arnica elektrik süpürgeleri su filtreli diğer rengarenk çeşitlerinin arasında yer alan; Arnica Bora su filtreli park istasyonlu modelleri farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Arnica elektrik süpürgesi tavsiye eden kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliklerden biri tanesi de toz alerjisi ve astım hastalığı olan kişilere özgü çözümler sunulabilmesi olarak öne çıkıyor. Hepa filtreleri ve su bazlı sistemleriyle tozların etrafa yayılmadan ya da motora kaçmadan hapsedilmesiyle sağlıklı ve ferah bir ortam sağlanabiliyor. Metal tabana sahip pedallı süpürücü fırça aparatı ile de üstün emiş gücü sunarken zemin farklılıklarına göre ayarlanabilen başlığı da çizilmeleri önlüyor. Arnica’nın park istasyonlu su filtreli elektrik süpürgeleri tamamen dönebilme özelliğine sahip soket başlıklı elastik hortumları ile temizlik sırasında istenilen yöne rahatça hareket edilebiliyor. Park istasyonu niteliğiyle her an ihtiyaç duyulabilen turbo ve mini turbo fırçalar, perde fırçası ve koltuk temizlemek için geliştirilmiş aparatlar kolayca depolanarak kullanılabiliyor.

Her Ortama Uyumlu Estetik Arnica Elektrik Süpürge Tasarımları

Kullanışlı ve orijinal tasarıma sahip Arnica elektrik süpürgeleri sunduğu çok yönlü donanımlarla herkesin rahat ve konforlu bir temizlik yapabilmesini mümkün kılıyor. Sadece evlerde değil ofisler, oteller ve diğer yaşam alanlarında da kullanılabilen ıslak kuru elektrik süpürgeleri dayanıklı dış yüzeyi, dar uçlu borusu ile derinlemesine temizleme özelliklerini içeriyor. Her an el altında bulunabilen dikey elektrikli süpürge modelleri de hafif, kompakt ve kullanışlı nitelikleriyle beğeni kazanıyor. Turkuvaz, fuşya, mor, kırmızı, mavi, yeşil tonlarında parlak renklerde üretilen dikey elektrikli süpürge modelleri köşelerdeki tozları da hızlıca alabilen üçgen yapılı Tria Pro modelinin yanı sıra, Merlin Pro modelleriyle de öne çıkıyor. Masaların üstü, yataklar, koltuklar, evcil hayvanların gezindiği alanlar dahil birçok alanı hızlıca temizleyebiliyor.

Geliştirdiği son model ev aletleriyle dikkatleri üzerine çeken Arnica’nın elektrik süpürgesi fiyatları tüketicilere cazip imkanlar ve avantajlı kampanyalar ile sunuluyor. Tozlar ve mikroplardan tamamen arınmış sağlıklı ve huzurlu bir ortam için siz de şık ve işlevsel tasarıma sahip Arnica elektrik süpürgelerini inceleyebilir, konforunuzu arttırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın