Konsept Dekorasyon Fikirleri, Yatak Odası Dekorasyonu

Tüm İsteklere Cevap Veren Yatak Modelleri Yataş Bedding’de!

Farklı gereksinim ve taleplere hitap eden şık ve konforlu yatak odası ürünleri Yataş Bedding’de sizleri bekliyor. Marka uzmanlarınca tasarlanan ve geliştirilen ürünler oldukça geniş bir çeşitlilik sunuyor. Yataş Bedding yatak modelleri dokuma türü, kumaş tipi, ölçüleri, iç dolgu malzemesi, kaplama stili, baş ve boyun desteği gibi niteliklere göre çeşitleniyor. Mobilyalarınız ile uyum sağlayacak ürünlerle bu alanları ferah ve estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Rahat bir uyku deneyimi sunma bilinci ile hareket eden Yataş Bedding, yılların tecrübesiyle sektörün gereklilikleri ve kullanıcıların taleplerini göz önünde bulundurarak üretimlerini gerçekleştiriyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yatak modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve bunlara özel fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Farklı İsteklere Uygun Yataş Yatak Modelleri  

Yataş’ın yatak çeşitliliği farklı beklentideki pek çok kişinin ihtiyacını karşılaması bakımından önem arz ediyor. Ürünlerin baza ve karyolalara rahatlıkla uyum sağlaması uyuma alanlarının estetik görünmesini sağlıyor. Destek derecesi, ebatları, fiyat ve amaca uygunluk yatak seçimindeki kriterler arasında yer alıyor. Odanın genişlik ve yüksekliğine bağlı olarak ince ya da kalın dolgulu modelleri tercih edebilirsiniz. Küçük alanlar için ideal olan ince modelleri tercih ederek odaların daha büyük ve havadar görünmesini sağlayabilirsiniz. Yaylı yatak serileri, misafir yatakları, hava geçişli Hybrid seriler ve yatak pedleri yatağın estetik görünmesini sağlaması bakımından dikkat çekiyor. Bu ürünler yapılan araştırma ve testler sonucunda belirlenen algoritmalarla değerlendiriliyor ve beklentileri en iyi biçimde karşılama derecesi garantileniyor. Yataş yatak fiyatları seçilen modelin özelliklerine ve kullanılan teknolojilere bağlı olarak değişmekle birlikte niteliklerine oranla uygun bir satın alım olanağı sunuyor.

Konfor ve Zarafet Bir Arada: Yataş DHT Serisi

En fazla talep gören ürünler arasında yer alan DHT yaylı seri modellerin Aqua Nova, Fresh Sense, Multi, Star, Natura Rest, Silver Therapy, Sleep Balance, Stress Balance, Thermo Rest ve Blue Star gibi çeşitleri bulunuyor.Konforlu uyuma alanlarına modern ve zarif bir tarz katmak isteyenler için ideal olan bu yataklar kullanım şekli, yay türü, ebatları, destek bölgeleri, destek dereceleri (orta, orta – üst, sert ve yumuşak) ve beslendiği teknolojiler itibariyle farklı tercihler sunuluyor.  Tek ve çift kişilik yatak opsiyonu ile kullanıcıya sunulan ürünlerin ölçüleri kendi içerisinde de farklılaşıyor. Örneğin tek kişilik yatak modelleri 80 x 190 cm ila 130 x 200 cm arasında değişebiliyor. Böylece kullanıcı hem kendi vücut yapısına hem de odaya uygun ideal yatağa sahip olabiliyor. Uyuma ve dinlenme alanınızın hayallerinizdeki gibi görünmesini sağlayacak en iyi yatak modelini öğrenmek için Yataş uyku laboratuvarınca geliştirilen ve doğru yatak bulma sistemi olan Smartmatch rehberini kullanabilirsiniz.

Konforu ve Zarafeti Artıran Özellik ve Teknolojiler

Yataş Bedding’in geliştirdiği vemodellerinde kullandığı teknolojiler sayesinde rahat ve deliksiz bir uyku mümkün oluyor. Saf yün içeren Woolmark teknolojisi ya da yazlık ve kışlık kullanıma uygun yün – pamuk bileşimli (iki taraflı kullanım) olanlar her sezon rahatlık sağlıyor. Özel örgü ve dokuma tekniklerinden beslenen bu ürünler, dört mevsimde de yatak odası tekstil ürünleri ile muazzam bir uyum sağlıyor. Bel ve basen bölgesine özel destek veren UltraWaist teknolojisi, nefes alabilen 3 boyutlu Spacer örme kumaş sistemi, yatağın nem düzeyini kontrol eden ve terleme nedeniyle kumaşta oluşan nemi buharlaştırarak yatağın kuru kalmasını sağlayan Feran Ice nem yönetim teknolojisi içeren modeller yeni sezonun trendlerine uygun bir yapı da çiziyor.

Nitelikli ve kaliteli uykuyu şık ve huzurlu bir uyuma alanında deneyimlemek istiyorsanız Yataş Bedding ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlara Açığız