Home Mağaza Endüstriyel Mobilyalar Dekoratif Endüstriyel Demir Boru Kitaplık – Demir Borulu Masif Ahşap Kitaplık

Dekoratif Endüstriyel Demir Boru Kitaplık – Demir Borulu Masif Ahşap Kitaplık

500,00850,00

Temizle

500,00850,00

Kitaplık Modeli
This option is required
Üç Raflı Kitaplık Dört Raflı Kitaplı Beş Raflı Kitaplık Altı Raflı Kitaplık
Renk Seçenekleri
This option is required
Açık Ceviz Koyu Ceviz Doğal Bambu Teak Maun Hurma Estetikev Özel
Clear selection

Açıklama

Endüstriyel boru kitaplık olarak tabir ettiğimiz masif ahşap levhaları ve demir su borulu taşıyıcı konsolları ile hazırladığımız bir kitaplık modelidir.

Demir Boru Kitaplık Detayları

  • Taşıyıcı olarak demir boru kullanılmaktadır.
  • Raf levhaları 1.8cm kalınlıkta masifpanel çam ağacıdır.
  • Naturel raf levhaları kartelada bulunan farklı renk seçenekleri ile boyanmaktadır.
  • Demir aksam, akrilik mat siyah boya ile boyanmaktadır.
  • Raf ölçüleri 80cm uzunluğunda ve 20cm genişliğindedir.
  • Raf aralıkları 30cm yüksekliğindedir.
  • Demir boru kitaplık için farklı raf sayılarında seçenekleri bulunmaktadır.

Demir Boru Kitaplık Montajı Nasıl Yapılır?

Kitaplık modelinin, demir boru taşıyıcı konsolunda 2 adet ayak olarak kullanılmak üzere 20cm uzunluğunda borular bulunmaktadır. Borulara paket içinde çıkan 2 adet demir flanşlar takılmaktadır. Flanşların takılmasıyla birlikte ayaklar dikey olarak duracaktır. Boruların diğer ucunda ise iç içe geçmiş olarak demir manşon ve nipel bulunmaktadır. Paket içinden çıkan ahşap raf levhasında bulunan deliklerden borulardaki nipeller geçecek şekilde, ayakların üzerine oturtulur. Paket içinde çıkan her iki ucu manşon ve nipelli borulardan 2 adet ayak borularının nipellerine bağlanır. Nipel, ahşap raf levhasından 5mm civarında çıkmaktadır ve bu pay, 30cm’lik boruların üzerinde bulunan manşonlu parçanın montajı için kullanılır. Manşon, nipele geçirilir ve ahşap raf levhası sıkıştırılarak sabitlenir. Bu şekilde diğer raf levhaları, ara boru parçaları takılarak levhaların tamamı sabitlenir. En üst kısımda ise “L” şeklindeki borunun bir tarafına paket içinden çıkan diğer 2 adet flanş takılır. “L” parçasının diğer boşta kalan tarafında ise manşon bulunmaktadır ve bu manşon, diğer ara parçaları gibi en üstteki nipele geçirilerek en üst raf levhasının da sabitlenmesi sağlanır. Son olarak “L” parçasının flanşlı kısmı, paket içinde çıkan dübel ve vidalarla kullanılacak yere montajı yapılarak, demir boru kitaplık sabitlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Ürünün diğer detayları için lütfen ürün ek bilgilerini kontrol ediniz.

Ek bilgi

Kargo

Türkiye2nin her yerine Sürat Kargo ile ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Teslimat Süresi

5-7 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

Ahşap raf levhası, masif panel çam ağacıdır. Sağlığa zararlı olmayan naturel boyalarla renklendirilir. Naturel ağaç olmasından dolayı fotoğraftakinden farklı tonlarda olabilir. Bazı levhalarda budak varken bazılarında budak görülmeyebilir. Yüzey ekstra zımpara işlemi yapılmıştır. Demir taşıyıcı konsol, metal su boruları ile hazırlanmaktadır. Boru montajı için cnc diş açılmaktadır. Bazı durumlarda diş uçlarında çapaklanma olabilir. Diğer parçalar döküm demirdir. Döküm demirden dolayı kalıptan kaynaklı çapaklanmak ve benzeri farklılıklar oluşabilir. Kullanım ve dekoratif açıdan sorun teşkil etmemektedir.

Güvenlik Bilgisi

Kitaplığın sağlıklı ve güvenlikli olarak kullanımı için mutlaka yukarıdan duvara montajı yapılmalıdır. Montaj için paket içinden çıkan vida ve dübeller kullanılmalıdır. Flanş üzerinde bulunun tüm vida delikleri vidalanmalıdır. Ayrıca kitaplıküğın ayak bölümünde bulunan flanşlar da zemine paket içinden çıkan kısa vidalarla sabitlenmesi önerilir. Montajı yapılmadan kitaplık kullanılmamalıdır. Montajı yapılmamış kitaplıktan dolayı oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zarar kullanıcının sorumluluğundadır.

Kitaplık Modeli

Üç Raflı Kitaplık, Dört Raflı Kitaplı, Beş Raflı Kitaplık, Altı Raflı Kitaplık

Renk Seçenekleri

Açık Ceviz, Koyu Ceviz, Doğal Bambu, Teak, Maun, Hurma, Estetikev Özel

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dekoratif Endüstriyel Demir Boru Kitaplık – Demir Borulu Masif Ahşap Kitaplık” için yorum yapan ilk kişi siz olun
0
Your Cart is empty