Home Mağaza Ev Dekorları Endüstriyel Demir Boru Filtre Kahve Demleme Seti Versiyon No.1

Endüstriyel Demir Boru Filtre Kahve Demleme Seti Versiyon No.1

125,00

17 adet stokta

Stok kodu: ESTfks001EV Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Endüstriyel dekor tarzında demir borularla filtre kahve demleme seti ile hemen her yerde, kendi kahvenizi demleyebilirsiniz. Taşınabilir özelliği ve sağlam malzeme yapısı ile evinizde, ofisinizde, parkta ve bahçelerde damak zevkinize uygun öğütülmüş kahvelerinizi demleyip ağız tadıyla içebilirsiniz.

Tasarladığımız kahve demleme seti, üzerinde gerekli olan tüm unsurları dahil şekilde geliyor.

Filtre Kahve Demleme Seti Nedir?

Filtre kahve demleme seti, öğütülmüş kahvenin filtre amaçlı olarak hazırlanmış ve çoğunlukla huni şeklinde olan filtre kağıtlarına konulup üzerine kaynamış su ilave edilerek damıtmayı sağlamak adına tasarlanmış bir araçtır. Bizim tasarladığımız filtre kahve demleme seti ise işlemi kolaylaştırmak adına tasarlanmış bir araçtır. Hem işinizi kolaylaştırırken hem de dekoratif olarak göze de hitap etmektedir. Ayrıca kahve demlemesi oldukça keyiflidir. filtre kahve demleme seti versiyon no.1

Filtre Kahve Demleme Seti Versiyon No.1 İçeriği

Tasarladığımız filtre kahve demleme setinin 1 no’lu versiyonu daha sabit kullanıma uygun bir modeldir. Tasarımında 5cm kalınlığında %100 masif çam kütük tabla üzerinde damıtma hunisini taşıyan akrilik boyalı demir borulu askı borusu, sağlamlaştırılmış cam huni ve yine sağlamlaştırılmış mantar tıpalı 3 cam tüpler, bardak altında kullanılmak üzere hazırlanmış mantar bardak altlığı ile filtre kahve demleme setinde bulunması gereken her şeyi barındıran tam bir settir.

 

Versiyon No.1 Kahve Demleme Seti Paket İçeriği

  • 1 adet 30cm x 15cm x 5cm ölçülerinde %100 masif çam kütük tabla
  • 1 adet “L” şeklinde cam huni taşıyıcı askı boru
  • 1 adet 100mm çapında cam huni
  • 3 adet mantar tıpalı cam tüp

filtre kahve demleme seti versiyon no.1

Filtre Kahve Demleme Seti Versiyon No.1 Kurulum ve Kullanım

Paket içinden çıkan kütük üzerinde önceden sabitlenmiş demir bağlantı flanşına, önceden birleştirilmiş “L” şeklindeki askı boru, üzerinde dişlerin çevrilerek birleştirilmesi ile kurulum yapılır. Paket içinde çıkan cam tüpler, kullanıma bağlı olarak isteğe göre doldurulup, önceden tabla üzerinde açılmış deliklere yerleştirilir. Cam huniyi, askı borusunda belirtilen yere yerleştirilir ve kurulum tamamlanır.

Kullanımı ise cam huni içine yerleştirilecek kağıt filtrenin içine kahvenizi dilediğiniz miktarda doldurup, kaynamış suyunuzu ilave ederek kahvenizi demleyip içime hazırlayabilirsiniz. Ürünle ilgili diğer detaylar için ürün ek bilgilerini açıklamalarını okuyunuz!

Ürün Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.

Ürün görselinde yer alan ve paket içeriği listesinde yer almayan hiç bir obje veya materyal pakete ve fiyata dahil değildir. Fiyata dahil olan objeler ve materyaller açıkça paket içeriğinde belirtilmiştir.

 

Ek bilgi

Kargo

Türkiye'nin her yerine sabit fiyatlı gönderim

Teslimat Süresi

3-5 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

1 adet 30cm x 15cm x 5cm ölçülerinde 0 masif çam kütük tabla
1 adet "L" şeklinde cam huni taşıyıcı askı boru
1 adet 100mm çapında cam huni
3 adet mantar tıpalı cam tüp

Güvenlik Bilgisi

Cam materyaller, kırılmaya karşı sağlamlaştırılmıştır. Fakat cam malzemeleri kullanırken, daha dikkatli olunmalıdır. Küçük çocukların kullanımı ebeveyn kontrolünde yapılmalıdır. Kaynamış suyun taşmaması için huninin doldurulması esnasında dikkatli olunması gerekmektedir. Filtre kahve seti, düz zemin üzerinde kullanılmalıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Endüstriyel Demir Boru Filtre Kahve Demleme Seti Versiyon No.1” için yorum yapan ilk kişi siz olun
0
Your Cart is empty