Home Mağaza Yılbaşı Dekorları Kütük Sunumluk Üzeri Ekose Kurdeleli 4lü Blok Mum Seti – Peri Ledli Yılbaşı Dekoru
14 %

Kütük Sunumluk Üzeri Ekose Kurdeleli 4lü Blok Mum Seti – Peri Ledli Yılbaşı Dekoru

215,00 185,00

Yılbaşı dekorasyonu için blok mum, ister sevdiklerinize hediye olarak, ister firma sahiplerinin personellerine hediye olarak özel kraft kutusunda kütük sunum tahtası ile dörtlü ekose motifli kırmızı kurdeleli yılbaşı mumu seti…

10 adet stokta

Açıklama

Yılbaşı dekorasyonu için blok mum, ister sevdiklerinize hediye olarak, ister firma sahiplerinin personellerine hediye olarak özel kraft kutusunda kütük sunum tahtası ile dörtlü ekose motifli kırmızı kurdeleli yılbaşı mumu seti…

25-29cm çapında kütük dilimi sunum tahtası üzerine tam olarak dört adet ekose kurdeleli blok mumları ile peri ledli yılbaşı dekoru oluşturduk. 8cm yüksekliğinde, 7cm çapında blok mum üzerine ekoseli simli fitilli kırmızı kurdele ile çevrelenmiştir. Üzerinde 1 adet yapay çam ağacı dalı, 2 adet yapay kokina çiçeği, 1 adet yapay mantar ve 1 adet gerçek mini kozalak ile aranje hazırlanmaktadır.

Tasarladığımız blok mumları, 4 adet olarak bir araya getirdik. Özenle kesilmiş ve zımpara yapılmış dişbudak ağacı kütük sunum tahtası üzerine konumlandırdık. Etrafına ve aralarına ise 2 metre uzunluğundaki peri ledi yerleştirdik ve ortaya mekanlarınızı zenginleştirecek yılbaşı dekoru oluşturduk.

Kütük Sunumluk Üzeri Ekose Kurdeleli 4lü Blok Mum Seti - Peri Ledli Yılbaşı Dekoru

Kraft renkli özel tasarım karton kutusu ile birlikte paketlenip kargolanmaktadır.

Ücretsiz kargodur.

Ürün fotoğraflarında yer alan diğer aksesuarlar fiyata dahil olmayıp, fiyat 1 adet dişbudak kütük sunumluk, 1 adet 2 metrelik peri ledi ve 4 adet cam mum üzerine işlenmiş ağaç dallı hasır ipli yılbaşı mumu için geçerlidir. Paket içinden 2 adet pil çıkmaktadır.

Mumu kısa süreli yakmalar için kullanın! Dekoratif amaçlıdır.

Mumlar kütük üzerinde sabit değildir.

Peri led 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Paket içinde 2 adet kalem pil ile gelmektedir. Led şeritler sarılı ve haricen paketli şekilde gelmektedir. Kurguladığınız şekilde peri ledi açıp sunumluk üzerine konumlandırmanız gerekmektedir.

Ürünü sipariş vermenden önce ürün ek bilgilerini dikkatlice okuyunuz!

2021 Yılbaşı Dekorları – 2021 Yılbaşı Mumları – Blok Yılbaşı Mumu – Kütük Dilimli Yılbaşı Mumları – 2021 Yılbaşı Süsleri – Yılbaşı Hediyesi – Ağaç Dallı Yılbaşı Mumu

 

Ek bilgi

Kargo

Türkiye'nin her yerine Sürat kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Teslimat Süresi

2-5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Malzeme Bilgisi

Aranjmanda 8cm yüksekliğinde ekose kurdeleli 4 adet blok mum ile kurgulanmıştır. Aranjmanda kullanılan diğer aksesuarlarda renk, sayı ve ebatlarında farklılık görülebilir. Aranjman üzerine bağlanan hasır ipler görseldekinden farklılık gösterebilir. Aranjmanda bulunan kütük 25-29cm arasında ölçüde değişmektedir. Ağaç doğal olmasından dolayı renkte, ebatta ve dokuda farklılık görülebilir. Öncesinde ya da sonrasın kütük sunumlukta kullanıma engel olmayacak çatlamalar meydana gelebilir. Paket içinden 2 metre uzunluğunda ince tel üzeri led ışıkların olduğu peri led çıkmaktadır. Peri led 2 adet kalem pil ile çalışmakta olup paket içinde önceden takılı olarak gelmektedir.

Güvenlik Bilgisi

Yanan bir mumu hiçbir zaman gözetimsiz bırakmayın.

Mumları yanıcı maddelerin yakınında yakmayın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kütük Sunumluk Üzeri Ekose Kurdeleli 4lü Blok Mum Seti – Peri Ledli Yılbaşı Dekoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun
0