Dekorasyon Fikirleri, İkea Fikirleri, Tasarım

İkea Duvar Aksesuarları Nelerdir?

Ev dekorasyonlarında yer alan ve evi güzelleştiren unsurlar olan aksesuarlar her dekorasyon fikrine her kültüre göre farklılık gösterir. Salonlarda daha fazla kullanılan aksesuarlar evimizin vitrini olan salonları daha güzel dekore etmenize yardımcı olur. Oturma grupları, koltuk takımları gibi büyük mobilyaları aksesuarlar ile birleştirdiğinizde ortaya hayranlık uyandıran görseller çıkacaktır. Dekorasyon konusunda bir numaralı yardımcınız olan İkea duvar aksesuarları konusunda da en önemli yardımcınız konumunda. Duvar dekorasyonu için kullanabileceğiniz aksesuarları bulabileceğiniz İkea sayesinde en basit dekorasyonları bile mükemmel ve kusursuz dekorasyonlar haline getirebilirsiniz.

Değerlendirebileceğiniz İkea Duvar Aksesuarları

Çerçeveler ve Posterler

Duvar dekorasyonlarında akla ilk gelen objeler olan çerçeveler ve posterler için en geniş ürün gamını İkea’da bulabiliyorsunuz. Birbirinden özel, renkli, geometrik desenli özel tasarım çerçeveleri bulabileceğiniz İkea ayrıca dünyanın her şehrinden özel meydanların yer aldığı, şehir sembollerinin, doğa fotoğraflarının bulunduğu posterleri de sizlere sunuyor. Her boyutta ve ölçü de çerçeve posterleri bulabileceğiniz İkea sayesinde evinizin tüm duvarlarını birbirinden özel duvar dekorasyonları ile donatabiliyorsunuz. Köşe takımları, L koltuk gruplarını duvar dekorasyonları ile birleştirdiğinizde ortaya muhteşem dekorasyonlar çıkacaktır.

ikea duvar aksesuarları

Dekoratif Objeler

Ikea; mobilya ve dekorasyon konusunda en fazla ürün çeşidini ve dekorasyon fikrini sizlere sunan bir firmadır. Bu nedenle aradığınız tüm mobilya ve aksesuar çeşidini İkeada buabilirsiniz. Dekoratif duvar dekorasyonları için kullanabileceğiniz raflar, aynalar, varak çerçeveli tablolar, geometri desenli çiçeklikler, mumluklar, dekoratif objeler için İkea’ya uğramanız yeterli olacaktır.

ikea duvar aksesuarları

Kitaplıklar

Duvar dekorasyonlarında başrol oyuncusu olan kitaplıklar için İkea’nın size sunmuş olduğu kitaplık modellerini mutlaka incelemelisiniz. Ağaç figürlü kitaplıklar, sonsuz işaretli kitaplıklar, duvar çıkartmaları ile birlikte tasarlanmış kitaplıklar, kare, dikdörtgen ve altıgen formlardan oluşan üçlü set kitaplıklar gibi çok farklı kitaplıkları satın alarak evinizin salonunda, oturma odasında özel duvar dekorasyonları yapabilirsiniz. Kitaplıkların yanında kullanacağınız aksesuarları da sizlere sunan Ikea bu konuda en fazla çeşidi bulabileceğiniz bir mobilya firmasıdır.

ikea duvar aksesuarları

Büyük Vazolar ve Yapay Çiçekler

Duvar dekorasyonlarından yaygın olarak kullanılan büyük vazolar ve yapay çiçekler için size çok farklı ürünler sunan İkea bu konuda global anlamda bütün vazo çeşitlerini sizlere sunuyor. Her boyutta vazo ve yapay çiçeklerin yer aldığı aksesuar bölümünde evinizin duvarında kullanabileceğiniz renk renk, desen desen, boy boy vazolar yer alıyor. Evinizin köşesinde kalan ölü alanlar içinde kullanabileceğiniz büyük vazolar ile şık ve estetik anlamda kusursuz dekorasyonlar yapabilirsiniz.

ikea duvar aksesuarları

Aynalar

Aynalar, geçmişten günümüzde en önemli dekorasyon aksesuarı konumundadır. Bu nedenle her dekorasyon içinde mutlaka kullanılan aynalar duvar dekorasyonları içinde kullanılan bir aksesuardır. Dekorasyon fikrine göre tek parça çok geniş bir yanayı çerçevesiz bir şekilde kullanabileceğiniz gibi küçük boyutlarda bir set olarak da kullanabilirsiniz. Aynaları duvar dekorasyonu içinde farklı alanlarda farklı ölçülerde de kullanabilirsiniz. Çerçeveli bir ayna kullanmak istediğinizde oda içindeki genel dekorasyon için uyumlu bir çerçeve seçmeniz gereklidir.

Saatler

Duvar dekorasyonu aksesuarı olarak ve aynı zamanda zamanı takip etmek için kullanabileceğiniz saatler duvar dekorasyonları için farklı ölçülerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Kişisel zevkinize uyumlu olan bir saat modeli ile duvar dekorasyonunu kusursuz bir şekilde ve ekonomik bütçeler ile yapabilirsiniz. İkea’nın aksesuar sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

En Güzel Örnekleri İle İkea Duvar Aksesuarları İle Dekorasyon Fikirleri

Aşağıdaki galeride sizlere her açıdan ilham kaynağı oluşturacak ikea ile dekore edilmiş evler, ikeanın aksesuarları ile tamamlanmış dekorasyon örneklerinin olduğu bir foto galeri hazırladım. Paylaşmayı unutmayın!

Yorumlara Açığız