Konsept Dekorasyon Fikirleri

VitrA ile Mutfaklar Daha Canlı ve Dikkat Çekici

Miniworx

Seramik sektörünün lider markalarından biri olan VitrA, dayanıklı ve şık seramik modelleri ile evinizin havasını değiştiriyor. Banyodan bahçeye kadar yaşam alanınızın her köşesine modern dokunuşlar yapan VitrA, yer ve duvar döşemeleri için özel tasarlanan seramik modelleri ile her zevke hitap ediyor. Evinizin her bölümü gibi mutfaklar da VitrA’nın yenilikçi yorumu ile zenginleşiyor. VitrA farklı desen, doku ve renklere sahip mutfak karosu modelleri ile özgün çizgileri en yeni teknolojileri bir araya getiriyor. Mutfak karosu modelleri, kaydırmazlık, suya, neme ve sıcağa dayanıklılık ve kolay temizlenme özellikleri ile konforunuzu da artırıyor. 

Miniworx

Her Zaman Estetik Mekanlar

VitrA, geniş renk yelpazesine sahip göz alıcı mutfak seramikleri ile mutfakların atmosferini değiştiriyor. Mutfak tezgah arası seramik modelleri, duvar karoları, yer karoları, sırlı porselen ve colorbody porselen tasarımları ile birçok koleksiyona ilham veriyor. Ahşap, beton, seramik ya da taş dokulu tezgah arası seramikler farklı boyutları ile esneklik sunuyor ve mutfağınızın her köşesine mükemmel uyum gösteriyor. En lezzetli yemeklerin yapıldığı ve en keyifli zamanların geçirildiği mutfaklarda, biraz farklılık peşindeyseniz VitrA miniworx koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. miniworx koleksiyonu zengin renk kombinasyon sistemi ve seramik dokulu mutfak karosu tasarımları ile mutfaklarınızın ambiyansını değiştiriyor. Farklı döşeme yöntemleriyle sade şıklığı yakalayabilir ya da farklı şekillerdeki karolarla mutfaklarınıza yeni bir hava verebilirsiniz. VitrA mutfak karosu modelleri ve sırlı porselen dokusuna mozaikler hayallerinizi en gerçek haliyle somutlaştırmanıza destek oluyor.

miniworx Koleksiyonu ile Zamana Meydan Okuyan Şıklık

VitrA, miniworx koleksiyonu ile zamansız şıklığın adresi oluyor. Aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü mutfak karosu modelleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü parlaklığını ve yeniliğini koruyor. Birçok farklı boyutlara sahip mutfak karosu modelleri, renk alternatifleri ile başını döndürüyor. Beyaz, siyah, gri, krem, altın renkleri ile dikkat çekici zeminler elde etmenizi sağlıyor. Mat ya da parlak mutfak karosu tasarımları tercih alanını genişletiyor. Bumpy yüzeyli porselen mozaikler zarif ve modern görünümü ile mükemmel fikirler veriyor. Altıgen, kare, dikdörtgen formlarında birçok farklı ebat alternatifi sunarak mutfakları kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Miniworx VitrA

Göz Alıcı Kombinasyonlar

miniworx koleksiyonunda yer alan mutfak karosu modelleri ile isterseniz romantik, isterseniz çarpıcı kombinasyonlar elde edebilir, mutfaklarınızı evinizin en özel köşesine dönüştürebilirsiniz. Tezgah arası seramik olarak aynı rengin farklı döşeme şekilleriyle estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin; kaydırmalı döşeme yöntemi ile karoları kaydırarak yerleştirebilir, mutfağınızda sıcacık bir şıklık yakalayabilirsiniz. Göz alıcı bir mutfak için yüzey alternatifleri gücünden de faydalanabilirsiniz. Parlak ve mat alternatifleri ile düz yüzeyleri; parlak alternatifi ile bumpy ve metro yüzeyleri mutfak karosu modellerini birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca krem ve altın gibi birbirini tamamlayan ikilileri birlikte kombinleyebilirsiniz. Daha yoğun bir zıtlık için siyah mutfak karosu modellerini beyaz sırlı porselenlerle buluşturabilirsiniz. 

Evinizin her köşesinde yeni bir hikaye yazan VitrA, birbirinden şık seramik modelleri ile beğeni topluyor. VitrA zengin renk seçeneği sunan tezgah arası seramik tasarımları ile mutfakları evinizin en keyifli yaşam alanına dönüştürmenize olanak tanıyor. Size en yakın VitrA mağazasına uğrayarak, VitrA miniworx koleksiyonu ile tanışabilir, mutfaklarınız için en iyileri keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın