Çarşamba, Nisan 14, 2021
More
  Mimariİç Mekan Tasarımı15 İkea Ürünü - Evinizde Ve Diğer Her Yerde Olması Gerekiyor

  15 İkea Ürünü – Evinizde Ve Diğer Her Yerde Olması Gerekiyor

  Ah ikea vah ikea! Sen olmasaydın ne olurdu halimiz acaba? Çok mu iddaalı bir başlık oldu bilemiyorum lakin işin doğrusu bu! Sizin için evinizde ve diğer her türlü mekanlarınızda değerlendirebileceğiniz, kullandığınız mahalleri daha fonksiyonel ve proporsiyonel açıdan geliştirebileceğiniz, hem de ucuza temin edebileceğini; özetle bulunması ve sahip olmanız gereken 15 ikea ürünü sizin için bu yazıda derledim.

  Ayrıca Bakınız: Eviniz İçin İkea Tasarımlarını Farklı Boyutlara Taşıyacak 40 Kendin Yap Fikirleri

  Belki bir çoğunuzun evinde artık hemen her şey bulunmaktadır. Bütün ihtiyaçlarınızı bir şekilde karşılamış olabilirsiniz ama yinede bir yerlerde evinizin bir köşesinden bir şeyler eksik kalabiliyor. Konu da ikea olunca da özellikle sizler için derlediğim bu 15 ikea ürünü, al benisiyle, fiyatıyla ve de kullanışlılığıyla ihtiyacın ve zaruriyetin önüne geçebiliyor. İster istemez her hangi birini veya bir kaçını bir yerlere yerleştirebilecek alanlar bulabiliyor, kendimize ihtiyaç yaratabiliyoruz.

  İkea Evinizin Her Şeyi! Mi?

  Evi barkı kurulu, çoluk çocuğa karışmış olanlar için bile ikea ürünleri her zaman bir seçenek olmuşken yeni evlenmiş veya evlenecek olanlara için hele bir de kirada oturacaklarsa ikea ürünleri tam manasıyla biçilmiş kaftandır. Malum kirada oturmak demek bir ayağının her an dışarıda olduğu anlamına geldiği için hiç bir zaman tam manasıyla yaşadığınız eve yerleşemezsiniz. O sebepten de kullandığınız eşyalar biraz daha  pratik birazdan fazla ucuz ve her an kalk gidelim diyecek türden olması gerekmektedir. Sonuç olarak “İkea”dan bahsediyoruz ve öyle yada böyle hemen her eve gerekli en popüler tasarımlara bir göz atmanızda yarar var.

  “PAX” Gardırop 

  ikea ürünü

  “GARNES” Kapı Aynası

  “STUGVIK” Banyo Serisi

  “RUNNEN” Yer Döşemesi

  “BOSNAS” Saklama Gözlü Ayak Uzatma Taburesi

  “GRUNDTAL” Servis Arabası

  “HEMNES” Orta Sehpa

  “KALLAX” 8 Bölmeli Raf Ünitesi

  “KLIPPAN” 2’li Kanepe

  “SCHOTTIS” Stor Perde

  “KVART” Yer ve Okuma Lambası

  “LACK” Duvar Rafı

  “LACK” Orta Sehpa

  “LACK” Tv Ünitesi

  Bunu Gördün Mü?

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Duvar Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

  Duvar Kaplama Malzemeleri Nelerdir? Yapıların yan kısımlarını dış etkilere karşı koruyan ve bununla birlikte iç bölümlerini de birbirinden ayırmaya yarayan düşey bölme öğesi duvar olarak...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.